Kontakt os i dag!

Vi tilbyder markedets billigste priser med prisgaranti og vil meget gerne høre fra dig, hvis du ønsker et godt tilbud på din næste skiferie. Vi sidder derfor altid klar til at hjælpe dig med at sammensætte den helt rette skiferie.

Har du øvrige spørgsmål, er du altid velkommen til enten at ringe eller sende os en mail!

Telefon:
70 225 285

Åbningstider 2017:
Mandag: 09.30-14.00
Tirsdag: 09.00-14.00
Onsdag: 09.00.14.00
Torsdag: 09.00-14.00
Fredag: Lukket
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

Mail:
Slopetrotter@slopetrotter.dk

Få et personligt tilbud!

Ferierådgivere

Vores ferierådgivere sidder klar ved telefonen for at hjælpe med at finde det helt rigtige rejsemål og hotel eller lejlighed til skiferien. De hjælper også gerne med at bestille skiskole, skileje, aktiviteter eller andet. Vores ferierådgivere er i Alperne flere gange årligt, og er derfor altid helt opdaterede.

Maja Olsen

Ferierådgiver

Tlf.: 73 709 471

mo@slopetrotter.com

Jan Andersen

Ferierådgiver

Tlf.: 77 344 970

jan@slopetrotter.dk

Frederik Johnsen

Ferierådgiver

Tlf.: 73 70 97 76

frederik@slopetrotter.dk

Cristina Vernersson

Ferierådgiver

Tlf.: 43 584 074

cristina@slopetrotter.dk

Kenneth Karlsen

Ferierådgiver

Tlf.: 43 584 565

kenneth@slopetrotter.dk

Maiju Räsänen

Ferierådgiver

Tlf.: 79 301 973

maiju@slopetrotter.dk

Niclas Rahnasto

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

niclas@slopetrotter.dk

Gustav Åberg

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

gustav@slopetrotter.dk

Emelie Högberg

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

emelie@slopetrotter.dk

Ann Katrine Flyvholm

Ferierådgiver (Barsel)

Tlf.: 79 301 973

slopetrotter@slopetrotter.dk

Minna Henriksson

Salgschef

Tlf.: 77 344 965

minna@slopetrotter.dk

Morten Christensen

Souschef

Tlf.: 77 344 965

morten@slopetrotter.dk

Guidechef

Vores guidechef tager sig af alle ansøgninger og henvendelser vedrørende guidejobbet. Hun svarer gerne på spørgsmål og fortæller om jobbet, arbejdsopgaverne og livet som guide. Se ledige stillinger i Alperne her.

Hanna Ingesson

Tlf.: 70 225 285

hanna@slopetrotter.dk

Økonomi & administration

Vores økonomiafdeling og administrative medarbejdere varetager arbejdsopgaver såsom regnskaber, transport, vedligeholdelse af hjemmeside og meget mere.

Mette Storm

Økonomi & Regnskab

storm@slopetrotter.dk

Bjarne Johansen

Bogføring

bjarne@slopetrotter.dk

Mette Werup

Bogføring

mw@slopetrotter.dk

Marketing

Vores marketingafdeling tager sig af alle marketing-relaterede opgaver, bl.a. annoncer, bannere, nyhedsbreve og meget mere.

Claus Bromer

Marketingchef

Tlf.: 77 344 968

claus@slopetrotter.dk

Direktionen

Direktionen varetager bl.a. alle kontrakter med samarbejdspartnere, såsom hoteller i Alperne og transport i form af bus og fly.

Michael Rossen

Økonomidirektør

Tlf.: 77 344 966

michael@slopetrotter.dk

Christian Kerstens

Adm. Direktør

Tlf.: 77 344 967

christian@slopetrotter.dk

Slopetrotter SkitoursJylland: Møllevænget 15 DK-7100 Vejle Sjælland: Nørre Voldgade 90 DK-1358 København K

Medlem af Rejsegarantifonden nr. 1712 og forsikret i henhold til pakkerejseloven med udvidet ansvarsforsikring.

TEST
VÆR DEN FØRSTE

Vær den første til at få:

  • Gode tilbud og nyheder omkring destinationer og hoteller
  • Den nyeste viden indenfor ski, snerapporter og status fra Alperne
  • Konkurrencer, artikler, og andet godt ski-relateret indhold

 
Tilmeld dig nyhedsbrevet her: