Vores ferierådgivere

Mød vores ferierådgivere

Uanset hvilke ski-relaterede spørgsmål du må have, sidder vi klar til at svare på dem.

Vi er eksperter på Italien og Østrig - og vi er klar til at hjælpe dig, uanset om du rejser med børn, konen eller dine venner.

Du kan altid ringe til os på 70 225 285 - men du kan også se vores kontaktinfo herunder: 

Lykke Nørgård

Senior Ferierådgiver

Ekspert i: Østrig og større grupper

Tlf: 73 30 19 73
Mail: lykke@slopetrotter.dk

Lykke Slopetrotter ferieraadgiver

  

Frederik Ahlefeldt

Ferierådgiver

Ekspert i: Ischgl

Tlf: 77 34 49 72
Mail: fall@slopetrotter.dk

Frederik Slopetrotter

 

Kate Wermuth

Ferierådgiver

Ekspert i: Børnefamilier

Tlf: +45 43 58 45 65
Mail: kate@slopetrotter.dk

Kate Slopetrotter

 

Philip Kumlin

Ferierådgiver

Ekspert i: St. Anton, Ischgl & offpiste

Tlf: +46 40 645 62 08
Mail: philip@slopetrotter.com

Philip

 

Emilie Gehl

Ferierådgiver

Ekspert i: Skiferie med børn og Italien

Tlf: 73 70 33 72
Mail: emilie@slopetrotter.dk

Emilie Slopetrotter

  

Henrik Rydberg

Senior Ferierådgiver

Ekspert i: Vestitalien

Tlf: +46 40 64 56 206
Mail: henrik@slopetrotter.com

Henrik

 

Mikael Tröhler Widmark

Ferierådgiver

Ekspert i: Canazei, Livigno og større grupper

Tlf: +46 76 338 25 52
Mail: mikael@slopetrotter.com

Mikael

 

Maja Olsen

Salgsleder

Ekspert i: Salzburgerland, Østrig

Tlf: 73 70 94 71
Mail: maja@slopetrotter.dk

  

Hvad kan vi hjælpe dig med? Ring til os på 70 225 285