Vores ferierådgivere

Mød vores ferierådgivere

Uanset hvilke ski-relaterede spørgsmål du må have, sidder vi klar til at svare på dem.

Vi er eksperter på Italien og Østrig - og vi er klar til at hjælpe dig, uanset om du rejser med børn, konen eller dine venner.

Du kan altid ringe til os på 70 225 285 - men du kan også se vores kontaktinfo herunder: 

Kate Wermuth

Ferierådgiver

Ekspert i: Børnefamilier

Tlf: +45 43 58 45 65
Mail: kate@slopetrotter.dk

Kate Slopetrotter

Philip Kumlin

Ferierådgiver

Ekspert i: St. Anton, Ischgl & offpiste

Tlf: +46 40 645 62 08
Mail: philip@slopetrotter.com

Philip

 

Joakim Karstensen

Ferierådgiver

Ekspert i: Italien og udfordrende skiløb

Tlf: +45 33 63 03 48
Mail: joakim@slopetrotter.se

Joakim Slopetrotter Skitours

Mikael Tröhler Widmark

Ferierådgiver

Ekspert i: Canazei, Livigno og større grupper

Tlf: +46 40 64 56 206
Mail: mikael@slopetrotter.com

Mikael

Jakob Tengler

Ferierådgiver

Ekspert i: Salzburgerland, Østrig

Tlf: +45 43 584 074
Mail: Jakob@slopetrotter.dk

Kasper Asmund

Ferierådgiver

Ekspert i: Afterski

Tlf: +45 33 18 83 52
Mail: kasper@slopetrotter.com

 

Emilie Gehl

Ferierådgiver

Tlf: +45 73 703 372
Mail: Emilie@slopetrotter.dk

Henrik Rydberg

Senior Ferierådgiver

Ekspert i: Vestitalien

Tlf: +46 40 64 56 206
Mail: henrik@slopetrotter.com

Henrik

  

Hvad kan vi hjælpe dig med? Ring til os på 70 225 285