Kontakt os i dag!

Vi tilbyder markedets billigste priser med prisgaranti og vil meget gerne høre fra dig, hvis du ønsker et godt tilbud på din næste skiferie. Vi sidder derfor altid klar til at hjælpe dig med at sammensætte den helt rette skiferie.

Har du øvrige spørgsmål, er du altid velkommen til enten at ringe eller sende os en mail!

Telefon:
70 225 285

Åbningstider 2017:
Mandag: 09.00-19.00
Tirsdag: 09.00-18.00
Onsdag: 09.00.18.00
Torsdag: 09.00-21.00
Fredag: 09.00-20.00
Lørdag: 10.00-15.00
Søndag: 11.00-16.00

Mail:
Slopetrotter@slopetrotter.dk

Få et personligt tilbud!

Lad os ringe dig op inden for 4 timer i åbningstiden.

Eller udfyld dine ønsker og lad os kontakte dig med et skræddersyet tilbud.

Send mig et tilbud

Ferierådgivere

Vores ferierådgivere sidder klar ved telefonen for at hjælpe med at finde det helt rigtige rejsemål og hotel eller lejlighed til skiferien. De hjælper også gerne med at bestille skiskole, skileje, aktiviteter eller andet. Vores ferierådgivere er i Alperne flere gange årligt, og er derfor altid helt opdaterede.

Maja Olsen

Salgsleder

Tlf.: 73 709 471

mo@slopetrotter.dk

Jan Andersen

Ferierådgiver

Tlf.: 77 344 970

jan@slopetrotter.dk

Patrick Fuhrmann

Ferierådgiver

Tlf.: 43 584 565

patrick@slopetrotter.dk

Frederik Ahlefeldt

Ferierådgiver

Tlf.: 77 344 969

fall@slopetrotter.dk

Louise Aakilde

Ferierrådgiver

Tlf.: 77 344 969

louise@slopetrotter.dk

Emilie Gehl

Ferierådgiver

Tlf.: 73 703 372

emilie@slopetrotter.dk

Simone Skov

Ferierådgiver

Tlf.: 43 584 074

simone@slopetrotter.dk

Niclas Rahnasto

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

niclas@slopetrotter.dk

Maiju Räsänen

Ferierådgiver

Tlf.: 79 301 973

maiju@slopetrotter.dk

Henrik Rydberg

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

henrik@slopetrotter.dk

Mikael Tröhler Widmark

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

mikael@slopetrotter.dk

Sabina Lerche

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

sabina@slopetrotter.dk

Philip Kumlin

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

philip@slopetrotter.dk

Øyvind Grøneng

Ferierådgiver

Tlf.: 70 225 285

oyvind@slopetrotter.dk

Frederik Johnsen

Salgsleder

Tlf.: 73 70 97 76

frederik@slopetrotter.dk

Guidechef

Vores guidechef tager sig af alle ansøgninger og henvendelser vedrørende guidejobbet. Hun svarer gerne på spørgsmål og fortæller om jobbet, arbejdsopgaverne og livet som guide. Se ledige stillinger i Alperne her.

Hanna Ingesson

Guidechef

Tlf.: 70 225 285

hanna@slopetrotter.dk

Økonomi & administration

Vores økonomiafdeling og administrative medarbejdere varetager arbejdsopgaver såsom regnskaber, transport, vedligeholdelse af hjemmeside og meget mere.

Mette Storm

Økonomi & Regnskab

storm@slopetrotter.dk

Bjarne Johansen

Bogføring

bjarne@slopetrotter.dk

Mette Werup

Bogføring

mw@slopetrotter.dk

Slopetrotter SkitoursJylland: Møllevænget 15 • DK-7100 Vejle Sjælland: Rosenborggade 1A • DK-1130 København K

Medlem af Rejsegarantifonden nr. 1712 og forsikret i henhold til pakkerejseloven med udvidet ansvarsforsikring.

Vind en skiferie for fire

Vind en skiferie til Bad Gastein!

 

Deltag i konkurrencen og vind en skiferie for fire inkl.:

  • 4-stjernet hotel med halvpension
  • Liftkort
  • En dag på Felsentherme Spa

Værdi: +28.000,-