Kontakt os i dag!

Vi tilbyder markedets billigste priser med prisgaranti og vil meget gerne høre fra dig, hvis du ønsker et godt tilbud på din næste skiferie. Vi sidder derfor altid klar til at hjælpe dig med at sammensætte den helt rette skiferie.

Har du øvrige spørgsmål, er du altid velkommen til enten at ringe eller sende os en mail!

Telefon:
70 225 285

Åbningstider 2018:

Mandag: 09.00-17.00

Tirsdag: 09.00-16.00

Onsdag: 09.00-16.00

Torsdag: 09.00-16.00

Fredag: 09.00-14.00

Lørdag: LUKKET

Søndag: LUKKET


Mail:
Slopetrotter@slopetrotter.dk

Få et personligt tilbud!

Lad os ringe dig op inden for 4 timer i åbningstiden.

Eller udfyld dine ønsker og lad os kontakte dig med et skræddersyet tilbud.

Send mig et tilbud

Ferierådgivere

Vores ferierådgivere sidder klar ved telefonen for at hjælpe med at finde det helt rigtige rejsemål og hotel eller lejlighed til skiferien. De hjælper også gerne med at bestille skiskole, skileje, aktiviteter eller andet. Vores ferierådgivere er i Alperne flere gange årligt, og er derfor altid helt opdaterede.

Patrick Fuhrmann

Travel Advisor

Tlf.: 43 584 565

patrick@slopetrotter.dk

Frederik Ahlefeldt

Travel Advisor

Tlf.: 77 344 972

fall@slopetrotter.dk

Emilie Gehl

Travel Advisor

Tlf.: 73 703 372

emilie@slopetrotter.dk

Simone Skov

Travel Advisor

Tlf.: 43 584 074

simone@slopetrotter.dk

Henrik Rydberg

Travel Advisor

Tlf.: 70 225 285

henrik@slopetrotter.dk

Mikael Tröhler Widmark

Travel Advisor

Tlf.: 70 225 285

mikael@slopetrotter.dk

Sabina Lerche

Travel Advisor

Tlf.: 70 225 285

sabina@slopetrotter.dk

Philip Kumlin

Travel Advisor

Tlf.: 70 225 285

philip@slopetrotter.dk

Øyvind Grøneng

Travel Advisor

Tlf.: 70 225 285

oyvind@slopetrotter.dk

Frederik Johnsen

Travel Advisor

Tlf.: 73 70 97 76

frederik@slopetrotter.dk

Maja Olsen

Team Lead

Tlf.: 73 709 471

maja@slopetrotter.dk

Guidechef

Vores guidechef tager sig af alle ansøgninger og henvendelser vedrørende guidejobbet. Hun svarer gerne på spørgsmål og fortæller om jobbet, arbejdsopgaverne og livet som guide. Se ledige stillinger i Alperne her.

Økonomi & administration

Vores økonomiafdeling og administrative medarbejdere varetager arbejdsopgaver såsom regnskaber, transport, vedligeholdelse af hjemmeside og meget mere.

Slopetrotter SkitoursJylland: Møllevænget 15 DK-7100 Vejle Sjælland: Rosenborggade 1A DK-1130 København K

Medlem af Rejsegarantifonden nr. 1712 og forsikret i henhold til pakkerejseloven med udvidet ansvarsforsikring.

Få de bedste tilbud

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få:

  • De bedste tilbud
  • Artikler, tips og gode råd til skiferien
  • Nyheder fra skiverdenen og om skidestinationer

... Direkte i din indbakke!